Можливості потрійної камери vivo X60 Pro показали в дії (ФОТО)

Лише через добу після виходу глобальної версії vivo X60 Pro журналісти протестували можливості камери новинки. Гаджет отримав систему лінз Carl Zeiss AG і оснащений трьома датчиками, яких, як запевняють виробника, повинно вистачати для зйомки в будь-яких умовах.

Одним з ключових нововведень в камері X60 Pro в порівнянні з попередником стала наявність поліпшеної карданної системи стабілізації: тепер вона використовує відразу п’ять осей. Основний сенсор – 48-мегапіксельний Sony IMX598. Він став більш чутливим і краще справляється зі зйомкою в умовах недостатнього освітлення.

Доповнює картину 13-мегапіксельний телеоб’єктив і ширококутний сенсор з кутом огляду 120 ° і ідентичним дозволом. Примітно, що він же підтримує і макрозйомка предметів. З особливостей камери варто відзначити наявність функції Pixel Shift, за допомогою якої забезпечується підвищена деталізація фотографій, а також наявність нової фірмової системи стабілізації Glimbal 2.0.

В ході випробувань журналісти видання MySmartPrice відзначили, що використовується в vivo X60 Pro оптиці немає ніяких претензій: вона відпрацьовує кожен кадр на вищому рівні. Автофокусування спрацьовує практично миттєво, а алгоритм оцінки яскравості і насиченості прораховує значення швидко і лише зрідка допускає незначні помилки при зміні ракурсу в межах однієї сесії. Крім того, для смартфона характерно природне і запам’ятовується боке при відмінній різкості самого об’єкта.

Ширококутний об’єктив знімає фото з хорошою різкістю, яка недоступна для конкурентів в ціновому діапазоні X60 Pro. Саме ж велике еволюційне поліпшення камери флагмана помітно при зйомці в умовах недостатнього освітлення. Втім, при збільшенні масштабу чітко видно алгоритм шумозаглушення, а знімок стає схожий на малюнок аквареллю.

При макрозйомці можна не турбуватися за якість фотографій, але ось для точного фокусування доведеться запастися терпінням: автофокус не завжди спрацьовує миттєво. Для любителів портретної зйомки vivo підготувала ряд фільтрів і стилів боке. Що стосується відео, то смартфон здатний записувати ролики з максимальною роздільною здатністю 4К при 60 кадрах в секунду.

Vivo X60 Pro добре використовує систему лінз Zeiss, і партнерство з німецьким виробником оптики виявилося більш ніж виправданим. Серед головних же недоліків алгоритмів роботи основної камери можна відзначити не завжди передбачувану колірну гамму.

Запис Можливості потрійної камери vivo X60 Pro показали в дії (ФОТО) спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Лише через добу після виходу глобальної версії vivo X60 Pro журналісти протестували можливості камери новинки. Гаджет отримав систему лінз Carl Zeiss AG і оснащений трьома датчиками, яких, як запевняють виробника, повинно вистачати для зйомки в будь-яких умовах. Одним з ключових нововведень в камері X60 Pro в порівнянні з попередником стала наявність поліпшеної карданної системи стабілізації: тепер […]

Запис Можливості потрійної камери vivo X60 Pro показали в дії (ФОТО) спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.