“Може Порошенко з Коломойським влаштує дебати?” – радник Зеленського

Радник кандидата в президенти Володимира Зеленського Руслан Рябошапка не бачить, про що можна дебатувати з Петром Порошенком, зокрема через те, що чинний глава держави вважає Зеленського «маріонеткою Коломойського». Про це він заявив в ефірі програми «Нині вже» на Громадському.

Він нагадав, що раніше Зеленський заявив про готовність провести дебати з Порошенком.

«Питання таке — про що дебатувати? Про те, що людина 5 років була на найвищій посаді в країні і вона все могла довести і пояснити своїми справами? Якщо у вас є якийсь план на 5 років — чому ви це не зробили тоді? Я не бачу просто сенсу починати ці, вибачте за грубе слово, собачі бої, коли люди влаштовують ток-шоу, а не дискусію чи обмін поглядами щодо програм», — сказа Рябошапка.

Радник шоумена зазначив, що найближчим часом Зеленський має детально представити своїм виборцям програму та членів команди.

«Обговорювати ці обличчя і план дій з Порошенком? Я не бачу в цьому сенсу. Яке питання до Зеленського може бути від Порошенка, який вважає його маріонеткою Коломойського? Може він з Коломойським влаштує дебати? Чи Коломойський з Медведчуком?», — резюмував Рябошапка.

Нагадаємо, Суспільний мовник запросив обох кандидатів у Президенти України, що вийшли в другий тур виборчих перегонів, на телевізійні дебати.

Читайте також: Хто така Олена Зеленська: що відомо про ймовірну першу леді України

The post “Може Порошенко з Коломойським влаштує дебати?” – радник Зеленського appeared first on Галицький Кореспондент.

Радник кандидата в президенти Володимира Зеленського Руслан Рябошапка не бачить, про що можна дебатувати з Петром Порошенком, зокрема через те, що чинний глава держави вважає Зеленського «маріонеткою Коломойського». Про це він заявив в ефірі програми «Нині вже» на Громадському. Він нагадав, що раніше Зеленський заявив про готовність провести дебати з Порошенком. «Питання таке — про

The post “Може Порошенко з Коломойським влаштує дебати?” – радник Зеленського appeared first on Галицький Кореспондент.