“Моя донечка вмирала від звірячого болю”: вбивство молодої красуні вразило всю Україну. Нелюд закопував жертву двічі (відео)

Син колишнього “копа” забив дівчину в Харкові: спливли жахливі подробиці вбивства

16-річний підліток розправився з 26-річною дівчиною з допомогою качалки для тіста

У Харкові сталося звіряче вбивство. 16-річний підліток вчинив розправу над 26-річною Яною Шевченко прямо у дворі власного будинку. Про це розповіла мама загиблої, Жанна Шевченко на своїй сторінці в Facebook.

Дівчина загадково зникла ще 28 червня. Яну Шевченко увесь цей час безуспішно розшукували родичі, поліція та волонтери. Понівечене тіло дівчини знайшли лише на десятий день. Вбивця закопав його в яру в районі Лисої гори. А 10 липня дівчину поховали.

Мама загиблої розповідає, що спершу дівчину закопали у дворі, де і сталося вбивство, а через деякий час вже перепоховали в яру.

“Його родичі, знаючи з першої хвилини вбивства, що весь район шукає Яночку, закопану у них під будинком, спокійно жерли і спали 10 днів. Вони її закопували два рази, а ми вже ховали… На 12-й день”, – каже Жанна.

У вбивстві зізнався 16-річний Данило Редін, студент “Молочного технікуму” Харкова. Суд заарештував його на 60 днів без права внесення застави.

Жанна Шевченко розповіла, що в той фатальний день її донька разом з якимось Валєрою і підозрюваним Редіним прогулювалися по району. Коли підійшли до будинку 16-річного підлітка, він під якимось приводом зайшов у будинок.

Вийшов вже переодягнувшись в камуфляж і з качалкою для тіста в руках. Валєра злякався і сховався в кущі, а Данило почав бити дівчину цієї качалкою.

Також жінка стверджує, що після вбивства Данило Рєдін хвалився своїм друзям: “Я її б’ю, у неї вже морда як кисіль, а вона кричить. Вона кричить: Бабуся! Бабуся! Я підійшов, перерізав їй горло”.

На тілі вбитої Яни крім ударів від тупих предметів, знайшли безліч ножових поранень. Пізнати вдалося лише по татуюванню на нозі, бо замість обличчя було чорне місиво.

Через що вбили дівчину – поки невідомо. Але мама Яни стверджує, що мотивом могла бути відмова її дочки вступати у стосунки з підозрюваним.

Варто відзначити, що в процесі розслідування поліція опитувала сусідів підозрюваного. Виявилося, що одна літня жінка, що живе неподалік, чула, як вбивають дівчину, але побоялася вийти.

“Бабуся-сусідка чула страшні крики, але побоялася виходити. Каже, потім як кошеня пищало вже… А це моя донечка вмирала від звірячого болю”, – плаче мати загиблої.

Син колишнього “копа” забив дівчину в Харкові: спливли жахливі подробиці вбивства 16-річний підліток розправився з 26-річною дівчиною з допомогою качалки для тіста У Харкові сталося звіряче вбивство. 16-річний підліток вчинив розправу над 26-річною Яною Шевченко прямо у дворі власного будинку. Про це розповіла мама загиблої, Жанна Шевченко на своїй сторінці в Facebook. Дівчина загадково зникла ще 28 червня. Яну Шевченко увесь цей час безуспішно розшукували родичі, поліція та волонтери. Понівечене тіло дівчини знайшли лише на десятий день. Вбивця закопав його в яру в районі Лисої гори. А 10 липня дівчину поховали. Мама загиблої розповідає, що спершу дівчину закопали у дворі, де і сталося вбивство, а через деякий час вже перепоховали в яру. “Його родичі, знаючи з першої хвилини вбивства, що