Monobank тепер дозволяє швидко розрахуватися у закладах харчування

Тепер власникам карт Monobank’у можна швидко розрахуватися у кафе та ресторанах, відсканувавши QR-код, розташований на столику або потрясти смартфоном, відкривши додаток Monobank. Для цього буде використовуватися вже багатьом відома функція Shake to Pay.

Про те, що новий сервіс вже запущений, стало відомо від співзасновника проекту Олега Гороховського, який опублікував інформацію про нього у своєму каналі Telegram. Він заявив, що даний сервіс був задуманий ще під час роботи у PrivatBank та був запропонований Михайлом Рогальським та Дмитром Дубілетом.

Крім цього, у рахунок можна включити чайові офіціанту, а також сплатити його повністю через мобільний додаток. За словами розробників, це забере менше однієї хвилини. Також, використовуючи функцію розділеного рахунку, можна оплатити рахунок разом з друзями.

Запис Monobank тепер дозволяє швидко розрахуватися у закладах харчування спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Тепер власникам карт Monobank’у можна швидко розрахуватися у кафе та ресторанах, відсканувавши QR-код, розташований на столику або потрясти смартфоном, відкривши додаток Monobank. Для цього буде використовуватися вже багатьом відома функція Shake to Pay. Про те, що новий сервіс вже запущений, стало відомо від співзасновника проекту Олега Гороховського, який опублікував інформацію про нього у своєму каналі […]

Запис Monobank тепер дозволяє швидко розрахуватися у закладах харчування спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.