Молодий доцент ІФНТУНГ отримав грант від Зеленського

Пов’язане зображення

У числі науковців, які отримають фінансування для своїх досліджень у цьому році, є представник Прикарпаття, пишуть Версії з посиланням на Бріз.

Кандидат технічних наук, доцент кафедри Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Мар’ян Слабінога отримає гранд для проведення «Дослідження впливу природних та штучних перешкод на ефективність функціонування сонячних панелей у складі сонячних електростанцій».

Додамо, що призначаються такі гранди відповідно до статті 1 Указу Президента України від 9 квітня 2002 року № 315 «Про додаткові заходи щодо підтримки молодих учених» (зі змінами, внесеними Указом від 16 травня 2008 року № 444) та Указу Президента України від 24 грудня 2002 року № 1210 «Про Положення про порядок надання грантів Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених».

 

The post Молодий доцент ІФНТУНГ отримав грант від Зеленського appeared first on Версії | новини та розслідування.

У п’ятницю, 9 серпня Володимир Зеленський підписав розпорядження «Про призначення грантів Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених на 2019 рік».

The post Молодий доцент ІФНТУНГ отримав грант від Зеленського appeared first on Версії | новини та розслідування.