Молода мати на очах у маленьких дітей вбила їхню новонароджену сестричку

Молода мати на очах у маленьких дітей вбила їхню новонароджену сестричку

У місті Нетішин Хмельницької області 23-річна мати на очах у дітей вбила їхню новонароджену сестричку.

Про це повідомляють “Надзвичайні новини”.

Жінка нікому про вагітність не розповідала. Пологи у жінки почались на очах у 2-річного та 4-річного синів. Після народження, жінка вбила новонароджену дівчинку. Дітям вона пояснила, що “це подушка”.

Опісля у жінки почалась кровотеча. Її у важкому стані госпіталізували. Спочатку вона заперечувала, що була вагітною, проте згодом зізналась.

На момент трагедії її чоловік був на заробітках, вона ж завагітніла від іншого. Щоб чоловік не дізнався вона вирішила вбити донечку.

Справу розслідують правоохоронці.

Молода мати на очах у маленьких дітей вбила їхню новонароджену сестричку У місті Нетішин Хмельницької області 23-річна мати на очах у дітей вбила їхню новонароджену сестричку. Про це повідомляють “Надзвичайні новини”. Жінка нікому про вагітність не розповідала. Пологи у жінки почались на очах у 2-річного та 4-річного синів. Після народження, жінка вбила новонароджену дівчинку. Дітям вона пояснила, що “це подушка”. Опісля у жінки почалась кровотеча. Її у важкому стані госпіталізували. Спочатку вона заперечувала, що була вагітною, проте згодом зізналась. На момент трагедії її чоловік був на заробітках, вона ж завагітніла від іншого. Щоб чоловік не дізнався вона вирішила вбити донечку. Справу розслідують правоохоронці.