Милі панди та різноманітні сови: як у Франківську художниця розмальовує каміння. ВІДЕО

Яскраві папуги, качечка-мандаринка, милі панди та різноманітні сови, а ще баранчик – усі вони з’явилися з води, а швидше — з річкового каміння.

Уже з десяток років художниця Ірина Погрібна розмальовує каміння. А все почалося, коли вона переїхала до Івано-Франківська, пише WestNews.

“Я зі Львова, виросла, народилася у Львові. Потрапила у Франківськ, а тут —  дві ріки, межиріччя. Відпочиваючи на березі, завжди з донькою гралися камінчиками. В одному камінчику — пташка, в іншому — тваринка закрутилася”, — пригадує Ірина Погрібна.

Детальніше у сюжеті “Суспільного“:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як на Косівщині виготовляють українські килими. ВІДЕО

Публікація Милі панди та різноманітні сови: як у Франківську художниця розмальовує каміння. ВІДЕО запозичена із ресурсу WestNews.

Яскраві папуги, качечка-мандаринка, милі панди та різноманітні сови, а ще баранчик – усі вони з’явилися з води, а швидше — з річкового каміння. Уже з десяток років художниця Ірина Погрібна розмальовує каміння. А все почалося, коли вона переїхала до Івано-Франківська, пише WestNews. “Я зі Львова, виросла, народилася у Львові. Потрапила у Франківськ, а тут —  дві ріки, межиріччя. Відпочиваючи на березі, завжди з донькою гралися камінчиками. В одному камінчику — пташка, в іншому — тваринка закрутилася”, — пригадує Ірина Погрібна. Детальніше у сюжеті “Суспільного“: ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як на Косівщині виготовляють українські килими. ВІДЕО

Публікація Милі панди та різноманітні сови: як у Франківську художниця розмальовує каміння. ВІДЕО запозичена із ресурсу WestNews.