Microsoft відчутно покращила клавіатуру Windows 11

Згідно з останніми даними, у Windows 11 компанія Microsoft відчутно покращила віртуальну клавіатуру. Тепер користувачі, що працюють з Windows, використовуючи сенсорний дисплей, зможуть набагато зручніше та легше використовувати та налаштовувати клавіатуру в залежності від власних вподобань.

У налаштуваннях панелі задач тепер можна постійно відображати значок віртуальної клавіатури. Більше не потрібно робити додаткових дій, щоб запустити віртуальну клавіатуру – слід просто натиснути на значок клавіатури, що розташований на панелі задач.

Користувачам можна змінювати розмір віртуальних клавіш. Це справді зручно, враховуючи, що пальці у користувачів відрізняються, і не всім зручно використовувати віртуальні клавіші стандартного розміру. Окрім цього, у Windows 11 можна застосовувати тему оформлення та налаштувати її під свої уподобання.

Запис Microsoft відчутно покращила клавіатуру Windows 11 спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Згідно з останніми даними, у Windows 11 компанія Microsoft відчутно покращила віртуальну клавіатуру. Тепер користувачі, що працюють з Windows, використовуючи сенсорний дисплей, зможуть набагато зручніше та легше використовувати та налаштовувати клавіатуру в залежності від власних вподобань. У налаштуваннях панелі задач тепер можна постійно відображати значок віртуальної клавіатури. Більше не потрібно робити додаткових дій, щоб запустити […]

Запис Microsoft відчутно покращила клавіатуру Windows 11 спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.