Microsoft розповіла про те, що ще з’явиться в Windows 11

Менеджер Microsoft Панос Панай анонсував кілька нових можливостей, які будуть додані в Windows 11. Ця операційна система вже доступна в бета-версії, але інженери Microsoft активно допрацьовують її до релізу, який запланований на осінь 2021 року.

У Windows 11 буде оновлено режим фокусування. Користувач зможе запустити таймер зі зворотнім відліком часу, протягом якого буде відтворюватися музика для підвищення продуктивності і відключені повідомлення. По завершенні призначеного часу операційна система запропонує користувачеві зробити перерву і відпочити від роботи з комп’ютером (наприклад, прогулятися).

Microsoft також поліпшить інструмент «Ножиці» (Snipping Tool), додавши в нього можливості утиліту Snip & Sketch. Завдяки цьому, можна буде не тільки робити скріншоти, але і тут же редагувати їх перед збереженням або відправкою кому-небудь.

Ці нововведення повинні будуть з’явитися в тестових збірках Windows 11 найближчим часом. Ці збірки отримують учасники програми Windows Insider.

Запис Microsoft розповіла про те, що ще з’явиться в Windows 11 спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Менеджер Microsoft Панос Панай анонсував кілька нових можливостей, які будуть додані в Windows 11. Ця операційна система вже доступна в бета-версії, але інженери Microsoft активно допрацьовують її до релізу, який запланований на осінь 2021 року. У Windows 11 буде оновлено режим фокусування. Користувач зможе запустити таймер зі зворотнім відліком часу, протягом якого буде відтворюватися музика для […]

Запис Microsoft розповіла про те, що ще з’явиться в Windows 11 спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.