Microsoft розкрила список нововведень в наступному оновленні Windows 10

Microsoft випустила інсайдерську збірку Windows 10 21H1 Build 19043.844 (KB4601382). Стало відомо, які нововведення з’являться в наступному масовому оновленні Windows 10.

У збірці є підтримка декількох камер для Windows Hello. Також покращена продуктивність Windows Defender Application Guard і оновлення служби групової політики (GPSVC) Windows Management Instrumentation (WMI) для підтримки сценаріїв віддаленої роботи.

Крім цього, Microsoft виправила деякі проблеми. Наприклад ту, через яку зміни, що вносяться адміністратором Active Directory (AD) в членство користувачів або груп комп’ютерів, поширювалися повільно.

Всі користувачі Windows 10 почнуть отримувати оновлення в першій половині 2021 року. Поки нова версія доступна в Beta Channel через Центр оновлень Windows.

Запис Microsoft розкрила список нововведень в наступному оновленні Windows 10 спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Microsoft випустила інсайдерську збірку Windows 10 21H1 Build 19043.844 (KB4601382). Стало відомо, які нововведення з’являться в наступному масовому оновленні Windows 10. У збірці є підтримка декількох камер для Windows Hello. Також покращена продуктивність Windows Defender Application Guard і оновлення служби групової політики (GPSVC) Windows Management Instrumentation (WMI) для підтримки сценаріїв віддаленої роботи. Крім цього, Microsoft […]

Запис Microsoft розкрила список нововведень в наступному оновленні Windows 10 спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.