Microsoft представила Office 2021 для Windows і Mac

Компанія Microsoft представила нову версію пакету офісних додатків Office 2021, вихід якого запланований на кінець цього року для комп’ютерів під управлінням Windows і Mac.

Нова версія програмного забезпечення призначена для клієнтів, які не хочуть користуватися хмарними сервісами Microsoft 365.

Докладних відомостей про функції, які можуть бути включені в Office 2021, поки немає, але Microsoft планує підтримувати цей продукт протягом п’яти років. На відміну від Microsoft 365, в Office 2021 НЕ БУДЕ підписок – додаток потрібно придбати один раз.

Крім того, Microsoft заявила, що прагне обслуговувати клієнтів, які потребують програмного забезпечення з можливістю разової покупки.

Більш детальна інформація буде представлена ​​ближче до моменту запуску Office 2021.

Запис Microsoft представила Office 2021 для Windows і Mac спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Компанія Microsoft представила нову версію пакету офісних додатків Office 2021, вихід якого запланований на кінець цього року для комп’ютерів під управлінням Windows і Mac. Нова версія програмного забезпечення призначена для клієнтів, які не хочуть користуватися хмарними сервісами Microsoft 365. Докладних відомостей про функції, які можуть бути включені в Office 2021, поки немає, але Microsoft планує […]

Запис Microsoft представила Office 2021 для Windows і Mac спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.