Метро запустять у кінці червня, Україну чекає ще один спалах COVID-19 – ОП

З карантину Україна буде виходити в декілька етапів, так, наприклад, метро в Києві планують запустити тільки в кінці червня – на початку липня. Про це заступник голови Офісу президента та секретар координаційної ради з протидії коронавирусу Кирило Тимошенко розповів на зустрічі з журналістами та керівниками деяких ЗМІ у форматі off the record 4 травня, пише “Бабель”.

Також, за його словами, міжміський транспорт і внутрішні потяги будуть запущені в середині літа.

Крім того, другу хвилю спалаху коронавірусу влада очікує у кінці листопада – грудні 2020 року.

Водночас Тимошенко наголосив, що якби влада вчасно не ввели карантин, зараз в Україні було б 250 тисяч хворих.

Кабінет міністрів продовжив карантин до 22 травня. Проте з 11 травня в країні послаблять деякі обмеження. Зокрема, послаблення стосується роботи парків, скверів та зон відпочинку. Також уряд дозволив працювати салонам краси і деяким магазинам.

Крім того, після 11 травня в Україні дозволять працювати стоматологам, нотаріусам і сервісам побутової техніки. Також дозволять працювати музеям.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

The post Метро запустять у кінці червня, Україну чекає ще один спалах COVID-19 – ОП appeared first on VERSII.IF.UA | новини ONLINE | ВІДЕО.

ЗМІ розповіли про таємну зустріч заступник голови ОП з журналістами.

The post Метро запустять у кінці червня, Україну чекає ще один спалах COVID-19 – ОП appeared first on VERSII.IF.UA | новини ONLINE | ВІДЕО.