Мешканець Коломийщини перерахував шахраям понад 20 тисяч гривень

Результат пошуку зображень за запитом

В першому випадку мешканець Коломийщини повідомив до поліції, що його обдурив шахрай по телефону. 52-річний чоловік шукав роботу, і коли знайшов необхідну інформацію та зв’язався із власником оголошення, останній обдурив його і заволодів коштами в сумі 20 тисяч 300 гривень. Чоловік добровільно перерахував гроші за надання послуг роботи в Нідерландах. Після цього «роботодавець» не виходить на зв’язок, а прикарпатець зрозумів, що мав справу з шахраєм.

Крім того, ще одну шахрайську схему поліцейські зареєстрували у Галицькому районі. 51-річний бурштинець повідомив у поліцію, що в телефонній розмові надав інформацію щодо банківської картки нібито працівнику банківської установи. Однак за короткий період часу з карточки чоловіка зникли 3 тисячі 500 гривень.

Правоохоронці відкрили два кримінальні провадження за фактом «Шахрайство» (ч. 1 ст. 190 ККУ) і розшукують зловмисників, пишуть Версії з посиланням на Сектор комунікації поліції Івано-Франківщини.

Запам’ятайте: хто б з вами не зв’язувався та що б вам не розповідав, щойно чуєте, що вас просять назвати термін дії картки, тризначний CVV2/CVC2-код безпеки з її зворотного боку або пароль із смс-повідомленням від банк – припиняйте розмову! Це – шахраї! Якщо сумніваєтеся, перетелефонуйте за номером, вказаним на платіжній картці та на офіційному сайті банку та перепитайте. Ваша пильність допоможе вам зберегти ваші заощадження.

The post Мешканець Коломийщини перерахував шахраям понад 20 тисяч гривень appeared first on Версії | новини та розслідування.

Щодоби у поліції реєструються заяви потерпілих осіб від шахраїв. За останню добу  надійшло два повідомлення, де жертвами зловмисників стали чоловік.

The post Мешканець Коломийщини перерахував шахраям понад 20 тисяч гривень appeared first on Версії | новини та розслідування.