Meizu 16s точно представлять 23 квітня

Компанія Lenovo запланувала анонс свого флагмана Z6 Pro на 23 квітня. Раніше з’являлися відомості про те, що Meizu 16 також буде анонсований того ж дня.

Тепер же офіційна сторінка Meizu на сайті відомого китайського магазину Jingdong Mall підтверджує, що Meizu 16 буде представлений 23 квітня. Інформацію вже видалили з сайту, проте скріншот вже встиг розлетітися по просторах Всесвітньої Павутини.

Йому приписують однокристальну систему Snapdragon 855, екран діагоналлю 6,2 дюйма роздільною здатністю 2232х1080 пікселів, здвоєну камеру з датчиками зображення роздільною здатністю 48 і 20 Мп, а також відмова від роз’єму 3,5 мм для підключення навушників.

Компанія Lenovo запланувала анонс свого флагмана Z6 Pro на 23 квітня. Раніше з’являлися відомості про те, що Meizu 16 також буде анонсований того ж дня. Тепер же офіційна сторінка Meizu на сайті відомого китайського магазину Jingdong Mall підтверджує, що Meizu 16 буде представлений 23 квітня. Інформацію вже видалили з сайту, проте скріншот вже встиг розлетітися […]