Мати так і не прийшла: в Хмельницькій області поховали малюка з валізи. Відеофакт

У Хмельницькій області поховали 2-річного Сашу Пилявського, якого знайшли у валізі на околиці Чернівців минулого тижня.

У селі його проводжали родичі, бабусі і місцеві жителі, повідомляє НТН.

Батько хлопчика знаходиться в місцях позбавлення волі, а 21-річна мати, яку розшукує поліція, так і не з’явилася попрощатися з сином.

Нагадаємо, що поліція Чернівецькій області спростувала інформацію про насильницьку смерть хлопчика.

“Ескпертіза показала, що хлопчик хворів на бронхіальну астму. Легкі були як у дорослого хворого. Тому, можливо, причиною смерті могло стати ненадання допомоги при нападі астми”, – повідомив начальник Чернівецького обласного бюро судмедекспертизи Віктор Бачинський.

Поліція оголосила в розшук Анну Пилявську, яка сама принесла валізу з сином і викинула його, і назвала її особливі прикмети. Серед них – татуювання у вигляді корони.

У Хмельницькій області поховали 2-річного Сашу Пилявського, якого знайшли у валізі на околиці Чернівців минулого тижня. У селі його проводжали родичі, бабусі і місцеві жителі, повідомляє НТН. Батько хлопчика знаходиться в місцях позбавлення волі, а 21-річна мати, яку розшукує поліція, так і не з’явилася попрощатися з сином. Нагадаємо, що поліція Чернівецькій області спростувала інформацію про насильницьку смерть хлопчика. “Ескпертіза показала, що хлопчик хворів на бронхіальну астму. Легкі були як у дорослого хворого. Тому, можливо, причиною смерті могло стати ненадання допомоги при нападі астми”, – повідомив начальник Чернівецького обласного бюро судмедекспертизи Віктор Бачинський. Поліція оголосила в розшук Анну Пилявську, яка сама принесла валізу з сином і викинула його, і назвала її особливі прикмети. Серед них – татуювання у вигляді корони.