Мати продала свою 15-річну дочку в бордель на український курорт

Мешканка Хмельницького продала свою дитину в бордель для надання сексуальних послуг

Поліція затримала жінку, яка продала свою 15-річну дочку у сексуальне рабство. Мешканка Хмельницького віддала свою рідну дочку в бордель, щоб заробити 20 тисяч гривень. Про це повідомляє прес-служба поліції Хмельницького.

Інцидент стався ще в червні 2019 року, але 42-річна жінка невдовзі постане перед судом.

“42-річна жінка, переслідуючи корисливі мотиви, за 20 тис. гривень передала свою 15-річну доньку для подальшої сексуальної експлуатації. Дівчинка-підліток повинна надавати інтимні послуги у закладі розпусти в одному з курортних регіонів, і мати це ніяк не бентежило”, – повідомляють в поліції.

Мешканка Хмельницького вже притягувалася до адміністративної відповідальності за порушення батьківських прав. Наразі обвинувальний акт вже направлено на розгляд суду. Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої.

Мешканка Хмельницького продала свою дитину в бордель для надання сексуальних послуг Поліція затримала жінку, яка продала свою 15-річну дочку у сексуальне рабство. Мешканка Хмельницького віддала свою рідну дочку в бордель, щоб заробити 20 тисяч гривень. Про це повідомляє прес-служба поліції Хмельницького. Інцидент стався ще в червні 2019 року, але 42-річна жінка невдовзі постане перед судом. “42-річна жінка, переслідуючи корисливі мотиви, за 20 тис. гривень передала свою 15-річну доньку для подальшої сексуальної експлуатації. Дівчинка-підліток повинна надавати інтимні послуги у закладі розпусти в одному з курортних регіонів, і мати це ніяк не бентежило”, – повідомляють в поліції. Мешканка Хмельницького вже притягувалася до адміністративної відповідальності за порушення батьківських прав. Наразі обвинувальний акт вже направлено на розгляд суду. Санкція цієї статті передбачає покарання у