Марцінків взяв участь у нараді за участі Зеленського (фото)

Відбулося перше засідання Палати місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних у Хмельницькому. Про це розповів міський голова Руслан Марцінків:

Взяв участь у першому засіданні Палати місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних у Хмельницькому. Разом з Президентом, головами обласних центрів, адміністрацій міських та сільських громад обговорили низку питань, які стосуються органів місцевого самоврядування.

А саме:
  •  передачу закладів професійно-технічної освіти на баланс місцевого самоврядування. Вчергове президент обіцяв їх передати. Побачимо, що з цього вийде.
  • додаткові ресурси на енергозбереження, які передбачені державою в наступному році як субвенція органам місцевого самоврядування.
  • реформи Державної архітектурно-будівельної інспекції. На мою думку, в цьому питанні є багато загроз. По-перше, в плані централізації. А по-друге, автором реформи є народна депутатка України Олена Шуляк, яка представляє будівельне лобі. Нагадаю, що саме вона внесла законопроект, яким було скасовано пайову участь і таким чином органи місцевої влади втратили додаткові кошти на будівництво дитячих садочків і шкіл.
  • списання боргів теплопостачальним організаціям для того, щоб ввійти в наступний опалювальний сезон.
  • закони, які допоможуть створювати індустріальні парки.

Зустріч була насичена. Тепер головне, щоб центральна влада дослухалася до нас та виконала свої обіцянки.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Відбулося перше засідання Палати місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних у Хмельницькому. Про це розповів міський голова Руслан Марцінків: Взяв участь у першому засіданні Палати місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних у Хмельницькому. Разом з Президентом, головами обласних центрів, адміністрацій міських та сільських громад обговорили низку питань, які стосуються органів місцевого самоврядування. А саме:  передачу […]