Мама звернулася до поліції лише через декілька днів: Знайшли тіло зниклої дівчинки

У селі на Дніпропетровщині зниклу 13-річну дівчинку знайшли мертвою.

Під Дніпром знайшли тіло дівчинки

У селі Миролюбівка Дніпропетровської області закінчено розшук зниклої 13-річної Інни Дубик. Про це на сторінці Facebook пише начальник відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в Дніпропетровській області Анна Карпеченкове.

«Розшук Дубик Інни закінчено. Дівчину знайшли без ознак життя… У селі Миролюбівка… Там, де вона і прожила свої короткі і точно не дуже щасливі 13 років», – повідомляє Карпеченкове.

За її словами, у всьому винні батьки, які зловживали алкоголем і згадали про свою дитину через тиждень її відсутності.
«Коло знайомих старше за віком. Які також всі свої радощі й прикрощі заливають горілкою. Ну а потім: «Так сталося… На ґрунті неприязних відносин, які виникли після розпиття спиртних напоїв…»», – написала Анна Карпеченкове.

Вона також повідомила, що вбивцю Інни Дубик затримали. Залишилися процесуальні моменти.Відзначимо, раніше ми повідомляли, що в Дніпропетровській області шукають 13-річну Інну Дубик, яка найімовірніше пішла з дому.

Інна Дубик 2005 року народження пропала ще 23 червня, коли в селі Миролюбівка П’ятихатського району пішла до магазину. Але мама звернулася в поліцію лише через кілька днів.

Дівчинку знайшли мертвою

У селі на Дніпропетровщині зниклу 13-річну дівчинку знайшли мертвою. У селі Миролюбівка Дніпропетровської області закінчено розшук зниклої 13-річної Інни Дубик. Про це на сторінці Facebook пише начальник відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в Дніпропетровській області Анна Карпеченкове. «Розшук Дубик Інни закінчено. Дівчину знайшли без ознак життя… У селі Миролюбівка… Там, де вона і прожила свої короткі і точно не дуже щасливі 13 років», – повідомляє Карпеченкове. За її словами, у всьому винні батьки, які зловживали алкоголем і згадали про свою дитину через тиждень її відсутності. «Коло знайомих старше за віком. Які також всі свої радощі й прикрощі заливають горілкою. Ну а потім: «Так сталося… На ґрунті неприязних відносин, які виникли після розпиття спиртних напоїв…»», – написала Анна Карпеченкове.