Магазин Google Play став схожий на App Store

Розробники Google справили оновлення інтерфейсу фірмового магазину Android-додатків. Ключовим нововведенням стала модифікація класичного меню домашньої сторінки, при цьому цифрова майданчик запозичила одну з особливостей головного конкурента.

Мова про так зване «гамбургер-меню» – трьох смужках в верхньому лівому кутку екрана, натискання на які відкривало меню додатків користувача. В оновленому Google Play його більше немає – воно «переїхало» в окрему вкладку, отримати доступ до якої можна після натискання на значок своєї аватарки.

Первинний запуск оновленого магазину буде супроводжуватися відповідними підказками через перенесення низки пунктів і підрозділів в нове місце. Переробили творці магазину і самі елементи меню, яких стало менше за рахунок угруповання в папки. Примітно, що схожі рішення раніше реалізувала Apple в фірмовому магазині iOS-додатків.

Новий дизайн інтерфейсу Google Play вже доступний в деяких регіонах і поширюється хвилями разом з системними оновленнями Android.

Запис Магазин Google Play став схожий на App Store спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Розробники Google справили оновлення інтерфейсу фірмового магазину Android-додатків. Ключовим нововведенням стала модифікація класичного меню домашньої сторінки, при цьому цифрова майданчик запозичила одну з особливостей головного конкурента. Мова про так зване «гамбургер-меню» – трьох смужках в верхньому лівому кутку екрана, натискання на які відкривало меню додатків користувача. В оновленому Google Play його більше немає – воно «переїхало» […]

Запис Магазин Google Play став схожий на App Store спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.