Міндовкілля створило комісію щодо ситуації на Домбровському кар’єрі

Міністр захисту довкілля Роман Абрамовський підписав розпорядження про створення міжвідомчої комісії по Домбровському кар’єрі.

Про це у мережі повідомив народний депутата Едуард Прощук.

До складу комісії, крім Міндовкілля, увійдуть представники ДСНС, Мінфіну, Фонду Держмайна, Держводагентство та нардеп Едуард Прощук.

Також до комісії включили представників Івано-Франківської ОДА, екоорганізацій та місцевих екологів, які якнайкраще розуміються в хронології ситуації на кар’єрі.

Міжвідомча комісія дослідить нинішній стан Калуського гірничо-промислового району та дасть висновок про ситуацію і необхідність чітких дій щодо вирішення проблеми.

До теми: Жовті води Домбровського розливу

The post Міндовкілля створило комісію щодо ситуації на Домбровському кар’єрі appeared first on Галицький Кореспондент.

Міністр захисту довкілля Роман Абрамовський підписав розпорядження про створення міжвідомчої комісії по Домбровському кар’єрі. Про це у мережі повідомив народний депутата Едуард Прощук. До складу комісії, крім Міндовкілля, увійдуть представники ДСНС, Мінфіну, Фонду Держмайна, Держводагентство та нардеп Едуард Прощук. Також до комісії включили представників Івано-Франківської ОДА, екоорганізацій та місцевих екологів, які якнайкраще розуміються в хронології

The post Міндовкілля створило комісію щодо ситуації на Домбровському кар’єрі appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: