Міністр культури Олександр Ткаченко подав заяву про відставку

Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко написав заяву про відставку.

Про це урядовець повідомив на своїй Facebook-сторінці. У дописі Ткаченко назвав причини, які змусили його піти на цей крок.

Зокрема, міністра не влаштовує той факт, що нещодавнє рішення Кабміну щодо Держкіно приймалося без погодження з його міністерством.

«Забрати Держкіно у Міністерства культури та інформполітики і передати його в управління Кабміну – нелогічно. Це як забрати у компанії транспортний відділ і передати його в управління раді директорів. Такі стиль та підходи щодо управління процесами мене дивують – не мій концепт та цінності», – обурився Олександр Ткаченко.

Ткаченко також зазначив, що якщо передача «Держкіно» стала для нього останньою краплею, то передостання – мізерні обсяги витрат на культуру, заплановані у проєкті Державного бюджету на 2022 рік.

Очільник міністерства підбив підсумок свого перебування на посаді, заявивши, що йому вдалося «зробити десь 50% із запланованого».

Також Олександр Ткаченко пообіцяв відзвітувати у Верховній Раді про результати своєї півторарічної роботи на чолі Міністерства культури та інформаційної політики України, та повідомив, що вже відправив заяву спікеру парламенту Руслану Стефанчуку. 

Читайте також: Міністр екології Роман Абрамовський подав у відставку

The post Міністр культури Олександр Ткаченко подав заяву про відставку appeared first on Галицький Кореспондент.

Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко написав заяву про відставку. Про це урядовець повідомив на своїй Facebook-сторінці. У дописі Ткаченко назвав причини, які змусили його піти на цей крок. Зокрема, міністра не влаштовує той факт, що нещодавнє рішення Кабміну щодо Держкіно приймалося без погодження з його міністерством. «Забрати Держкіно у Міністерства культури та

The post Міністр культури Олександр Ткаченко подав заяву про відставку appeared first on Галицький Кореспондент.