Мільйони Android-смартфонів постраждали від нового небезпечного вірусу

Виявлено новий вірус для Android-смартфонів під назвою FluBot. Від цієї шкідливої ​​програми вже могли постраждати мільйони пристроїв.

Повідомляється, що поки кібератаки відбуваються в Великобританії, але шкідливе ПО може з’явитися і в інших країнах світу.

Смартфон може заразитися FluBot з офіційного магазину додатків Google Play Store. Однак шанси на зараження підвищуються багаторазово, якщо ризикувати і завантажувати додатки з інших неперевірених місць.

FluBot маскується під повідомлення від міжнародної служби доставки DHL. Втім, не виключено, що він зможе маскуватися і під щось інше. У будь-якому випадку, не варто довіряти повідомленням нібито від компанії по доставці, які просять вас завантажити щось для відстеження посилки. Шкідливе ПО може зламати акаунти користувача.

Запис Мільйони Android-смартфонів постраждали від нового небезпечного вірусу спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Виявлено новий вірус для Android-смартфонів під назвою FluBot. Від цієї шкідливої ​​програми вже могли постраждати мільйони пристроїв. Повідомляється, що поки кібератаки відбуваються в Великобританії, але шкідливе ПО може з’явитися і в інших країнах світу. Смартфон може заразитися FluBot з офіційного магазину додатків Google Play Store. Однак шанси на зараження підвищуються багаторазово, якщо ризикувати і завантажувати додатки з […]

Запис Мільйони Android-смартфонів постраждали від нового небезпечного вірусу спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.