Люди перекрили дорогу на Буковель (фото)

У Татарові люди перекрили дорогу.

Про це повідомили на сторінці регіональної газети “Гірський кур’єр”.

Громада обурена вчорашніми рішеннями регіональної робочої групи при Івано-Франківській ОДА, яка розглядала зміни до перспективного плану об’єднання територіальних громад області.

“В результаті “зарубали” ОТГ у складі Ворохти й Татарова, але дивним чином дозволили формувати ОТГ Поляниці, Яблуниці та Бистриці”, – йдеться у дописі.

Як повідомили у пресслужбі поліції, сьогодні о 10.35 у селі Татарів Яремчанської міської ради (вул. Незалежності, пішохідний перехід біля повороту на смт. Ворохта) розпочалась акція протесту шляхом часткового перекриття руху на дорозі національного значення Н-09 “Мукачево-Івано-Франківськ-Львів” з метою висловлення невдоволення рішенням ОДА щодо неможливості об’єднання с. Татарів з смт. Ворохтою.

Приблизно тридцять місцевих жителів безперервно рухаються по пішохідному переході. Для охорони публічного порядку залучено 8 працівників поліції Яремчанщини.

Нагадаємо, мешканці карпатського села Татарів та селища міського типу Ворохта, схоже, нарешті вирішили стати на шлях об’єднання у територіальну громаду. Але зробити це вони б хотіли всупереч чинному перспективному плану, який передбачає включення цих населених пунктів до Яремчанської ОТГ. Така ідея жителям Ворохти й Татарова не до душі. Більше читайте у статті “Два села – одна дорога”.

 

 
 

The post Люди перекрили дорогу на Буковель (фото) appeared first on Галицький Кореспондент.

У Татарові люди перекрили дорогу. Про це повідомили на сторінці регіональної газети “Гірський кур’єр”. Громада обурена вчорашніми рішеннями регіональної робочої групи при Івано-Франківській ОДА, яка розглядала зміни до перспективного плану об’єднання територіальних громад області. “В результаті “зарубали” ОТГ у складі Ворохти й Татарова, але дивним чином дозволили формувати ОТГ Поляниці, Яблуниці та Бистриці”, – йдеться

The post Люди перекрили дорогу на Буковель (фото) appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: