Louis Vuitton випустить альбом про Україну. Зйомки проходили і у Карпатах (фото + відео)

Авторами світлин у ньому став найвідоміший дует фотографів Synchrodogs, повідомляє VOGUE.ua.

Знімки Романа Новена й Тані Щеглової з фотопроєкту Slightly Altered зняли в Карпатах. Він розповідає про взаємозв’язок людини з природою, і про те, як вони неминуче змінюють одне одного.

Fashion Eye – серія фотоальбомів Louis Vuitton, які модний дім випускає з 2016 року. Їхня мета – показати історію та характер міста, місця або країни через об’єктиви найцікавіших фотографів. У списку вже є такі локації як Сицилія, Французька Рив’єра, Балі, Сен-Тропе та Японія.

За допомогою фотопейзажів, лендарту і через ню-світлину Synchrodogs засуджують вирубування лісів і привертають увагу до видів, що зникають.

 

Таня і Роман зазначили, що працювали над проєктом три роки. За їхніми словами, в межах співпраці із серією Fashion Eye могли зняти проєкт не тільки про Україну, але їм було важливо, щоб світлини мали безпосередній зв’язок із тим середовищем, у якому вони виросли й сформувалися, і зміни в якому спостерігали роками.

Synchrodogs – лавреати конкурсів FOAM Construct 2012 Vogue Talent, Feature Shoot Emerging Photography, учасники персональних виставок у всьому світі, контриб’ютори журналів Esquire, New York Magazine, Dazed & Confused. У 2016 році вони зняли ювілейну обкладинку українського Vogue.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Відомий модний дім Louis Vuitton випустить номер зі знаменитої серії альбомів Fashion Eye, присвячений Україні.