Лимон виявився шкідливим для деяких людей

Одним із популярних засобів при застуді та інших несерйозних хворобах є лимон. Але, як виявилося, він також може виявитися досить шкідливим для деяких людей.

За словами лікаря-дієтолога Олександри Лапіної, насамперед вживання цього продукту протипоказане тим, хто має алергію на цитрусові. Також не слід вживати лимон при захворюваннях нирок та людям, які мають проблеми із шлунково-кишковим трактом (ЖКТ).

У той же час, фахівець зазначила, що інші навпаки можуть скористатися позитивними властивостями продукту. До таких вона віднесла поліпшення травлення, пробудження апетиту та зниження кількості холестерину у крові.

Також до «плюсів» лимона Лапіна віднесла полегшення спазмів та запобігання утворенню ракових пухлин.

Запис Лимон виявився шкідливим для деяких людей спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Одним із популярних засобів при застуді та інших несерйозних хворобах є лимон. Але, як виявилося, він також може виявитися досить шкідливим для деяких людей. За словами лікаря-дієтолога Олександри Лапіної, насамперед вживання цього продукту протипоказане тим, хто має алергію на цитрусові. Також не слід вживати лимон при захворюваннях нирок та людям, які мають проблеми із шлунково-кишковим […]

Запис Лимон виявився шкідливим для деяких людей спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.