Лесю Нікітюк “зламали”, запостили її інтимні фото та переписку з “Холостяком”

Никитюк взломали в Instagram: опубликовали интимное фото ведущей и  переписку с “Холостяком” | Шарий.net

Ведуча вже сторінку відновила.

Українська телеведуча Леся Нікітюк, яка нещодавно хизувалася розкішними ногами у купальнику, стала жертвою хакерів.

Так, хтось зламав сторінку знаменитості у Instagram. Зловмисник замість аватарки розмістив світлину журналіста Дмитра Гордона, а у сторіс фотоблогу розмістив пікантні фото Лесі та деякі цікаві переписки зі знаменитостями, пишуть Версії з посиланням на ТСН.

instagram.com/lesia_nikituk

Приміром, хакери злили у Мережу переписку Нікітюк з “холостяком” Михайлом Заливаком.

instagram.com/lesia_nikituk

Також недоброзичливці Лесі поділилися її заграванням у переписці зі співаком Максом Барських.

instagram.com/lesia_nikituk

Зараз вже Леся відновила свою сторінку і встигла записати звернення до своїх фоловерів. Ведуча зазначала, що здогадується, хто її зламав.

“Я дивлюся, людина одна, яку я здається знаю, вирішила таким чином привернути мою увагу. Так от, шановний, я свою ж і без вас можу виставити на легкому взагалі. Тому що я свою ж люблю. А те, що ви там попорпалися і виставили, повірте, не сильно вам й цікаво було. Навіть хакерам не цікаво порпатися у моїх переписках. Фотку Гордона я, певно, залишу до ранку на аватарці”, – сказала Леся і зробила – запостила фото своєї п’ятої точки.

instagram.com/lesia_nikituk

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Ведуча вже сторінку відновила. Українська телеведуча Леся Нікітюк, яка нещодавно хизувалася розкішними ногами у купальнику, стала жертвою хакерів. Так, хтось зламав сторінку знаменитості у Instagram. Зловмисник замість аватарки розмістив світлину журналіста Дмитра Гордона, а у сторіс фотоблогу розмістив пікантні фото Лесі та деякі цікаві переписки зі знаменитостями, пишуть Версії з посиланням на ТСН. instagram.com/lesia_nikituk Приміром, хакери злили у […]