Їла та приміряла одяг: популярна блогерка з Великої Британії мандрувала Верховинщиною. ВІДЕО

Популярна блогерка з Великої Британії Єва Зу Бек мандрувала Верховинщиною й зняла декілька відеороликів для свого ютуб-каналу. 

Під час мандрівки дівчина завітала до села Шибене Верховинського району, пише WestNews з посиланням на DW.

Там вона познайомилася з корінними місцевими жителями та багатовіковими традиціями села. 

Туристка скуштувала карпатський мед та страви, приміряла одяг гуцулів та дізналася усе про їх побут.

“Тут, у таємничих Карпатських горах, розташовані крихітні села із багатовіковими традиціями. Я їду до Шибеного – села, в якому живуть гуцули, корінний етнос цього регіону.  Гуцули – слов’янський народ з власною культурою, діалектом та історією, який живе у цій частині України та сусідній Румунії від незапам’ятних часів. На сьогоднішній день, за оцінками, налічується лише близько 25 тисяч гуцулів”, – каже дівчина.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Експерти назвали найчистішу річку Прикарпаття. ВІДЕО

Публікація Їла та приміряла одяг: популярна блогерка з Великої Британії мандрувала Верховинщиною. ВІДЕО запозичена із ресурсу WestNews.

Популярна блогерка з Великої Британії Єва Зу Бек мандрувала Верховинщиною й зняла декілька відеороликів для свого ютуб-каналу.  Під час мандрівки дівчина завітала до села Шибене Верховинського району, пише WestNews з посиланням на DW. Там вона познайомилася з корінними місцевими жителями та багатовіковими традиціями села.  Туристка скуштувала карпатський мед та страви, приміряла одяг гуцулів та дізналася усе про їх побут. “Тут, у таємничих Карпатських горах, розташовані крихітні села із багатовіковими традиціями. Я їду до Шибеного – села, в якому живуть гуцули, корінний етнос цього регіону.  Гуцули – слов’янський народ з власною культурою, діалектом та історією, який живе у цій частині України та сусідній Румунії від незапам’ятних часів. На сьогоднішній день, за оцінками, налічується лише близько 25 тисяч гуцулів”, – каже дівчина. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Експерти назвали найчистішу […]

Публікація Їла та приміряла одяг: популярна блогерка з Великої Британії мандрувала Верховинщиною. ВІДЕО запозичена із ресурсу WestNews.