Літургійний хліб: молода прикарпатська науковиця навчилася випікати просфори. ВІДЕО

Під час карантину прикарпатська науковиця Надія Руско розпочала випікати просфори.

Літургійний хліб використовують під час богослужіння у православній та греко-католицькій церквах, пише WestNews.

Надія Руско каже, що розпочинати випікання просфори або проскури — хліба для причастя — потрібно з молитви:

“Я почала пекти просфори рік тому, коли запровадили карантин. І в мене якісь більші духовні прагнення з’явилися. Вирішила, що хочу присвятити цей час для Бога і для подяки йому. Тому ще це є жертва, це принесення”.

Детальніше у сюжеті “Суспільне Карпати“:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перше травня: Свято весни і праці

Публікація Літургійний хліб: молода прикарпатська науковиця навчилася випікати просфори. ВІДЕО запозичена із ресурсу WestNews.

Під час карантину прикарпатська науковиця Надія Руско розпочала випікати просфори. Літургійний хліб використовують під час богослужіння у православній та греко-католицькій церквах, пише WestNews. Надія Руско каже, що розпочинати випікання просфори або проскури — хліба для причастя — потрібно з молитви: “Я почала пекти просфори рік тому, коли запровадили карантин. І в мене якісь більші духовні прагнення з’явилися. Вирішила, що хочу присвятити цей час для Бога і для подяки йому. Тому ще це є жертва, це принесення”. Детальніше у сюжеті “Суспільне Карпати“: ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перше травня: Свято весни і праці

Публікація Літургійний хліб: молода прикарпатська науковиця навчилася випікати просфори. ВІДЕО запозичена із ресурсу WestNews.