Лікарня Долини перейшла в управління громади

Долинська центральна районна лікарня - ПБЧ

У понеділок, 31 травня, під час  засідання 10 чергової сесії Долинської міської ради розглянули питання про діяльність комунального некомерційного підприємства «Долинська багатопрофільна лікарня».

Про це йдеться на сторінці  Долинської міської ради.

Зокрема, депутати підтримали рішення «Про прийняття повноважень засновника комунального некомерційного підприємства «Долинська багатопрофільна лікарня Долинської районної ради.

Відтак, Долинська міська рада увійшла  до складу  його засновників. І нова назва внаслідок перейменування  – КНП «Долинська багатопрофільна лікарня» Долинської міської ради Івано-Франківської області.

«Тривалий час ми дискутували стосовно прийняття повноважень засновника комунального некомерційного підприємства «Долинська багатопрофільна лікарня» між керівництвом закладу  та Калуською районною радою, до обговорень долучались голова, заступники, фахівці. Зараз у нас вже немає жодних сумнів. Мені вкотре хочеться всім пригадати – насправді це рішення ми б подавали на розгляд депутатів швидше, однак у нас не було всіх потрібних документів, як не було і звернень, які мало подати керівництво й адміністрація лікарні. Тому це рішення ми нарешті приймаємо зараз», – сказала профільна заступниця міського голови Алла Шевченко.

Нагадаємо, 12 квітня комісія дала старт процесу передачі Долинську лікарні на баланс громади.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

У понеділок, 31 травня, під час  засідання 10 чергової сесії Долинської міської ради розглянули питання про діяльність комунального некомерційного підприємства «Долинська багатопрофільна лікарня». Про це йдеться на сторінці  Долинської міської ради. Зокрема, депутати підтримали рішення «Про прийняття повноважень засновника комунального некомерційного підприємства «Долинська багатопрофільна лікарня Долинської районної ради. Відтак, Долинська міська рада увійшла  до складу  його засновників. […]