Ліцеїст-рекордсмен: франківський випускник отримав двічі по 200 балів на ЗНО

Випускник Ліцею імені Івана Пулюя (в минулому Природничо-математичний ліцей) Володимир Рущак отримав найвищі бали ЗНО одразу з двох дисциплін фізика – 200 балів, математика – 200 балів.

Також в навчальному закладів цьогоріч є ще двоє 200-бальників: Світлана Джус, ліцеїстка 43 групи, склала ЗНО з фізики на 200 балів, а Микола Ломей з 44 групи отримав найвищий бал – 200 балів з біології.

“Ліцей імені Івана Пулюя вітає ліцеїстів, найкращих учасників ЗНО-2021! Наші вітання учителям та батькам”, – йдеться на сайті закладу.

Минулого року в Україні 200 балів ЗНО з двох тестів отримали 36 осіб, серед яких 27 хлопців і 9 дівчат.

Цьогорічного рейтингу поки не оприлюднювали.

Також у січні 2021 року Верховна Рада заснувала Верховна Рада України заснувала іменні премії у розмірі 100 тис. грн для учасників зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з найвищими результатами.

Окремо учасники ЗНО з найкращими результатами отримуватимуть президентську стипендію, яка становитиме 10 тис. грн щомісяця. Президентські стипендії отримуватимуть 250 учасників ЗНО – по 10 з кожного регіону України.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Випускник Ліцею імені Івана Пулюя (в минулому Природничо-математичний ліцей) Володимир Рущак отримав найвищі бали ЗНО одразу з двох дисциплін фізика – 200 балів, математика – 200 балів. Також в навчальному закладів цьогоріч є ще двоє 200-бальників: Світлана Джус, ліцеїстка 43 групи, склала ЗНО з фізики на 200 балів, а Микола Ломей з 44 групи отримав […]