Культурне Прикарпаття в 2020 році: плани та перспективи

У понеділок, 13 січня, відбудеться щотижнева нарада голови Івано-Франківської ОДА Дениса Шмигаля з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади.

Зокрема, під час наради розглянули питання про основні напрямки роботи галузі культури у 2020 році, інформує WestNews.

“2019 рік був динамічний та успішний. Це стало можливим завдяки збереженню хороших фахівців, високої гастрольної активності. Наш театр став національним академічним драматичним театром. Окрім того, наприкінці в року в список ЮНЕСКО увійшла наша Косівська кераміка”, – зазначив Федорак Володимир, начальник управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації.

«В 2020-му році маємо такі основні завдання: збереження установ, які функціонують в напрямку культури і мистецтв. Ми маємо 4 тисячі пам’яток, які становлять колосальну спадщину, яку ми маємо охороняти та зберігати», -додав він.

Нагадаємо, що в 2020-му році бюджет обасті планує виділити 11 мільйонів на культуру.

«Шість міжнародних, вісім всеукраїнських, а загалом – понад 100 культурно-мистецьких заходів заплановано в 2020 році. Буде продовжуватися співпраця з районами та ОТГ. Триває підтримка театрів та філармонії. Цього року виповнюється 80-річчя обласної філармонії імені І.Маланюк”, – розповідає пан Федорак.

«В 2020-му році спрямовуємо в музейні заклади цифрування всіх об’єктів та всіх експонатів – 135 тис. Це колосальна робота», – каже керіник управління культури ОДА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рік мостів та доріг, аеропорт та нова стратегія: що запланував на 2020-й очільник Прикарпаття Денис Шмигаль

Публікація Культурне Прикарпаття в 2020 році: плани та перспективи запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.

У понеділок, 13 січня, відбудеться щотижнева нарада голови Івано-Франківської ОДА Дениса Шмигаля з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади. Зокрема, під час наради розглянули питання про основні напрямки роботи галузі культури у 2020 році, інформує WestNews. “2019 рік був динамічний та успішний. Це стало можливим завдяки збереженню хороших фахівців, високої гастрольної […]

Публікація Культурне Прикарпаття в 2020 році: плани та перспективи запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.