“Кричала та ридала”: педофіл-вбивця напав на молоду дівчину, бо “хотів знову вбити після сексу” (фото)

Дівчина впізнала знайомого.

У м. Рівне, на вул. Соборна, 26-річний чоловік, раніше судимий за зґвалтування 12-річної дівчинки, посеред вулиці намагався зґвалтувати та вбити 24-річну сусідку.

Про це пишуть очевидці нападу.

Відомо, що потерпіла поверталась додому о 23.30 год. Тоді на неї напав молодик. Він затягнув її у кущі, де душив та хотів заґвалтувати. Жертва впізнавши знайомого, заговорила з ним та почала голосно кричати. Її врятували перехожі, котрі викликали поліцію.

Зазначається, що чоловік говорив, що після зґвалтування, він вб’є жінку, а сам піде гуляти.

Місцеві стверджують, що раніше чоловік жорстоко зґвалтував та вбив 12-річну дівчинку. Тоді його засудили до 13 років тюрми. Проте він вийшов по “закону Савченко” через 10 років.

Побачивши правоохоронців, чоловік втік.

У поліції інформацію підтвердили. Там додали, що зранку 3 жовтня зловмисника уже затримали.

Дівчина впізнала знайомого. У м. Рівне, на вул. Соборна, 26-річний чоловік, раніше судимий за зґвалтування 12-річної дівчинки, посеред вулиці намагався зґвалтувати та вбити 24-річну сусідку. Про це пишуть очевидці нападу. Відомо, що потерпіла поверталась додому о 23.30 год. Тоді на неї напав молодик. Він затягнув її у кущі, де душив та хотів заґвалтувати. Жертва впізнавши знайомого, заговорила з ним та почала голосно кричати. Її врятували перехожі, котрі викликали поліцію. Зазначається, що чоловік говорив, що після зґвалтування, він вб’є жінку, а сам піде гуляти. Місцеві стверджують, що раніше чоловік жорстоко зґвалтував та вбив 12-річну дівчинку. Тоді його засудили до 13 років тюрми. Проте він вийшов по “закону Савченко” через 10 років. Побачивши правоохоронців, чоловік втік. У поліції інформацію підтвердили. Там додали,