Краще за IOS: у MIUI додали ексклюзивну функцію

Не так давно Xiaomi випустила бета-версію MIUI 12.5 для Китаю, а тепер користувачі виявили в ній нову систему тактильного зворотного зв’язку Natural Touch, про яку на презентації не розповідали. 

В описі функції сказано, що вона забезпечує найбільш реалістичну вібровіддачу при дотиках, свайпа і жестах з різним ступенем інтенсивності в залежності від уподобань користувачів. 

Прямо в налаштуваннях компанія розмістила відеоряд, що супроводжується вібраціями – він наочно демонструє всі особливості Natural Touch:

Функція працює в декількох режимах, кожен з яких доповнює вібровіддачею все більше дій:

  • Base супроводжує відгуком тільки жести;
  • Pop доповнює віддачею відкриття контекстних меню;
  • Realistic Touch спрацьовує, коли ви розблоковуєте пристрій або контактуєте з повідомленнями;
  • Crisp супроводжує вібраціями переміщення значків на головному екрані, копіювання тексту і регулювання гучності. 

Natural Touch буде доступна власникам флагманів Xiaomi останніх поколінь – Mi 9 Pro, Mi 10T і 10T Pro, Mi 10 Ultra, Mi 10 і 10 Pro, Mi 11. Реліз глобальної версії MIUI 12.5 очікується навесні. 

Запис Краще за IOS: у MIUI додали ексклюзивну функцію спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Не так давно Xiaomi випустила бета-версію MIUI 12.5 для Китаю, а тепер користувачі виявили в ній нову систему тактильного зворотного зв’язку Natural Touch, про яку на презентації не розповідали.  В описі функції сказано, що вона забезпечує найбільш реалістичну вібровіддачу при дотиках, свайпа і жестах з різним ступенем інтенсивності в залежності від уподобань користувачів.  Прямо в налаштуваннях компанія […]

Запис Краще за IOS: у MIUI додали ексклюзивну функцію спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.