Крадіжки, наркотики та п’яні водії: поліція Прикарпаття розповіла про кримінал за день

До поліції Прикарпаття щодня надходить чимало заяв від мешканців. Реагують правоохоронці і на порушення, що трапляються на дорогах області.

Так, за минулу добу до правоохоронців Прикарпаття надійшло 367 повідомлень та заяв на лінію 102, повідомляє пресслужба ГУ НП в Івано-Франківській області.

Зокрема, вчора, 8 вересня, трапилось 10 крадіжок, чотири факти шахрайства, три злочини пов’язані із наркотиками. Також поліцейські задокументували вісім випадків нанесення тяжких тілесних ушкоджень.

Крім того, за добу правоохоронці виявили 11 водіїв у стані алкогольного сп’яніння.

Читайте до теми:У Франківську поблизу вокзалу невідомі побили та пограбували чоловіка.

The post Крадіжки, наркотики та п’яні водії: поліція Прикарпаття розповіла про кримінал за день appeared first on Галицький Кореспондент.

До поліції Прикарпаття щодня надходить чимало заяв від мешканців. Реагують правоохоронці і на порушення, що трапляються на дорогах області. Так, за минулу добу до правоохоронців Прикарпаття надійшло 367 повідомлень та заяв на лінію 102, повідомляє пресслужба ГУ НП в Івано-Франківській області. Зокрема, вчора, 8 вересня, трапилось 10 крадіжок, чотири факти шахрайства, три злочини пов’язані із

The post Крадіжки, наркотики та п’яні водії: поліція Прикарпаття розповіла про кримінал за день appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: