Користувач просив замінити один Pixel 3, а Google надіслала десяток

Іноді компанії надмірно захоплюються у виконанні своїх зобов’язань. Користувач Reddit під ніком u/Cheetohz розповів забавну історію з поверненням Pixel 3, який зламався.

Він повернув білий Pixel 3 з 128 ГБ пам’яті і запросив в якості компенсації на решту після податків 900 доларів надіслати йому рожевий смартфон. Але Google зуміла здивувати користувача, надіславши йому відразу десяток рожевих смартфонів приблизно на 9 тисяч доларів.

За законом його не можуть змусити повернути товар, який був доставлений. Проте, користувач хоче вчинити правильно і повернути “зайве”. Проблема в тому, що в Google, схоже, не уявляють, що робити в такому випадку.

Іноді компанії надмірно захоплюються у виконанні своїх зобов’язань. Користувач Reddit під ніком u/Cheetohz розповів забавну історію з поверненням Pixel 3, який зламався. Він повернув білий Pixel 3 з 128 ГБ пам’яті і запросив в якості компенсації на решту після податків 900 доларів надіслати йому рожевий смартфон. Але Google зуміла здивувати користувача, надіславши йому відразу десяток […]