Корисні поради з фінансової грамотності: як навчитися відкладати гроші  

Найоптимальнішим і найлегшим способом, щоб в черговий раз не відмовляти собі коханому, є отримання необхідних коштів через сервіс «кредити онлайн». Надійна компанія Alexcredit дозволить Вам отримати необхідні гроші за 10 хвилин. Вам не потрібно іти в банк, вистоювати довгі черги та заповнювати безліч документів. Все, що необхідно для швидкого отримання кредиту – це ваш ком’ютер або смартфон та підключення до мережі інтернет. Просто відправляйте заявку і ви отримаєте кошти у зручній для вас формі.

Якщо ж Ви вирішили покладатися виключно на власні фінансові можливості, тоді вам необхідно вдосконалити власну фінансову грамотність та навчитися заощаджувати кошти. Ось декілька корисних порад, як звести до мінімуму витрати та навчитися ефективно відкладати кошти.

  • Сформуйте власний бюджет

Вам конче необхідно знати на що та скільки  ви витрачаєте – їжа, комунальні послуги, одяг та розваги. Ретельно записуйте витрати та формуйте власний бюджет. Якщо ви хочете ефективно використовувати власні фінансові ресурси, вам, перш за все, необхідно знати куди вони діваються. Наступний крок – планування витрат.

  • Розпочинайте з малого

Покладіть перед собою реалістичні короткострокові цілі по збереженню коштів. Наприклад, відкласти за місяць три тисячі гривень. Постійно працюйте над досягненням цієї цілі та виробляйте у собі корисні звички по економії коштів. Маленькими кроками – до великих досягнень!

  • Перегляньте свої витрати їжу

Один із способів, який допоможе економити значні фінансові ресурси є скорочення витрат на їжу. Перегляньте та, за необхідності, змініть спосіб харчування. Постарайтеся відмовитися від походів у ресторани та кафе, готуйте в дома та слідкуйте за своїм раціоном. Звичайно, вам доведеться витрачати більше часу на покупку продуктів і приготування їжі, але так ви зможете заощадити значні кошти.

  • Скоротіть витрати на покупки

Левову частку щомісячних витрат займають покупки. Дуже часто ми купуємо зовсім не обов’язкові для нас речі та послуги. Ба навіть більше – регулярно ми викидаємо значні суми на речі, які нам не потрібні і котрі припадатимуть пилюкою. Ще одна корисна порада, як економити на покупках  – перейдіть на онлайн шопінг, купуйте речі тільки через інтернет і встановіть місячний ліміт на онлайн покупки. Так ви зможете строго контролювати витрати на покупки та заощаджувати.

  • Перегляньте кожну статтю своїх витрат

Спробуйте хоча б на дещицю зменшити витрати по кожній статті – чи то оплата за комунальні послуги та інші   регулярні платежі, чи це оренда житла, витати на авто, розваги тощо. Навіть невелика економія з різних сфер ваших витрат у підсумку може дати суттєвий результат.

  • Скоротіть витрати на розваги

Походи в кіно чи театр, відвідини пабу з друзями чи розваги у нічному клубі… спробуйте замінити звичне для вас дозвілля, котре забирає чимало ресурсів, на безкоштовні та цікаві альтернативи. До прикладу, прогулянка у парку з друзями, катання на велосипеді чи пробіжка… а як щодо настільних ігор з друзями у когось вдома? Весело, цікаво, а головне – безкоштовно!

Заощаджуйте з розумом та пам’ятайте  – у разі необхідності вам на допомогу завжди прийде компанія alexcredit.ua – кредити онлайн за 10 хвилин!

 

 

 

 

 

 

 

The post Корисні поради з фінансової грамотності: як навчитися відкладати гроші   appeared first on Версії | новини та розслідування.

Коли грошей обмаль, а вам закортілося придбати новий  ґаджет для себе чи коханої людини або відправитися в довгоочікувану відпустку чи витратитися на щось для себе у вас є декілька варіантів, як вийти з цієї ситуації.

The post Корисні поради з фінансової грамотності: як навчитися відкладати гроші   appeared first on Версії | новини та розслідування.