Користувачі розкритикували нову Windows 11 за безліч критичних помилок

Всього за 10 днів з моменту офіційного релізу Windows 11 піддалася критиці з боку великої кількості користувачів за ряд критичних помилок.

На американському порталі Reddit користувачі обговорюють роботу Windows 11, в основному лаючи новий продукт Microsoft. В цілому невдоволення зводиться до двох речей: користувачі не бачать ніякої різниці в продуктивності в порівнянні з Windows 10 і «всі проблемні функції просто перекочували з попередньої ОС в поточну».

Наприклад, такі слова. «Чесно кажучи, Windows 11 не так вже вражає», – написав один з користувачів Reddit. «О, так нові функції – це зіпсовані старі», – доповнив інший.

Раніше ми писали про те, зокрема, що в Windows 11 спостерігаються проблеми з меню Пуск і зниженням продуктивності процесорів AMD Ryzen через витік оперативної пам’яті через затримку кеша.

Запис Користувачі розкритикували нову Windows 11 за безліч критичних помилок спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Всього за 10 днів з моменту офіційного релізу Windows 11 піддалася критиці з боку великої кількості користувачів за ряд критичних помилок. На американському порталі Reddit користувачі обговорюють роботу Windows 11, в основному лаючи новий продукт Microsoft. В цілому невдоволення зводиться до двох речей: користувачі не бачать ніякої різниці в продуктивності в порівнянні з Windows 10 […]

Запис Користувачі розкритикували нову Windows 11 за безліч критичних помилок спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.