Концерт, квіти та відзнаки: у Франківську привітали освітян з професійним святом (фоторепортаж)

Участь у святі взяли учителі і вихователі, керівники закладів освіти, методисти, керівники місцевих органів управління освітою, викладачі закладів вищої та професійно-технічної освіти, представники районних, міських профорганів та профорганів ОТГ.

Заступник голови ОДА Дмитро Романюк привітав усіх освітян зі святом, пишуть Версії з посиланням на Правду.іф.

“Професія вчителя є найважливішою. Адже вчителі колись навчали тих, хто керує державою та приймає закони. На жаль, сьогодні робота вчителя є недооціненою. Хочу побажати кожному з вас отримувати задоволення від своєї роботи. А ми будемо робити усе зі своєї сторони, аби підтримувати вас”, – сказав Дмитро Романюк.

З нагоди свята прикарпатським працівникам освіти вручили відзнаки, квіти і грошові премії.
Обласною педагогічною премією ім. Мирослава Стельмаховича відзначено вчителя Яблунівської ЗОШ Олександру Сметанюк, завідувача лабораторією Івано-Франківського обласного інституту післядипломної освіти Наталію Уманців та професора ІФНТУНГ Василя Мойсишина.

грошовими преміями голови ОДА та обласної ради
З нагоди професійного свята для вчителів підготували концерт за участю обласних колективів.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

The post Концерт, квіти та відзнаки: у Франківську привітали освітян з професійним святом (фоторепортаж) appeared first on Версії | новини та розслідування.

Сьогодні, 3 жовтня, у обласній філармонії відбулися урочистості з нагоди дня працівника освіти.

The post Концерт, квіти та відзнаки: у Франківську привітали освітян з професійним святом (фоторепортаж) appeared first on Версії | новини та розслідування.