Концерти та шоу: як у Франківську святкуватимуть День молоді та День Конституції

До Дня молоді та Дня Конституції в Івано-Франківську запланували концерти на різних локаціях міста.

Про це йдеться на сторінці заступниці міського голови Івано-Франківська Вікторії Дротянко, пише WestNews.

“У суботу о 19:00 в Палаці Потоцьких відбудеться стендап шоу, а о 20:00 – вечірній концерт. Найбільше заходів запланували у неділю на Вічевому майдані: о 14:00 розпочнеться концерт “Феєрія сонячного літа”, о 16:00 співатимуть вихованці вокальних студій міста. А вже о 19:00 стартує святковий концерт”, – йдеться у дописі.

Також буде святкова програма “Молодіє моя Україна” на літній естраді міського парку. Початок о 16:00 годині.

У понеділок, 28 червня о 16:00 на Вічевому майдані – концерт “Міцній, молода українська державо”.

На стометрівці з 19:00 до 21:00 можна буде зустріти живі скульптури, а саме козака і військового з прапором.

Цьогоріч 28 червня Україна відзначатиме 25 річницю ухвалення Конституції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 25 червня: Міжнародний день рожевого вина

Публікація Концерти та шоу: як у Франківську святкуватимуть День молоді та День Конституції запозичена із ресурсу WestNews.

До Дня молоді та Дня Конституції в Івано-Франківську запланували концерти на різних локаціях міста. Про це йдеться на сторінці заступниці міського голови Івано-Франківська Вікторії Дротянко, пише WestNews. “У суботу о 19:00 в Палаці Потоцьких відбудеться стендап шоу, а о 20:00 – вечірній концерт. Найбільше заходів запланували у неділю на Вічевому майдані: о 14:00 розпочнеться концерт “Феєрія сонячного літа”, о 16:00 співатимуть вихованці вокальних студій міста. А вже о 19:00 стартує святковий концерт”, – йдеться у дописі. Також буде святкова програма “Молодіє моя Україна” на літній естраді міського парку. Початок о 16:00 годині. У понеділок, 28 червня о 16:00 на Вічевому майдані – концерт “Міцній, молода українська державо”. На стометрівці з 19:00 до 21:00 можна буде зустріти живі скульптури, а саме козака і […]

Публікація Концерти та шоу: як у Франківську святкуватимуть День молоді та День Конституції запозичена із ресурсу WestNews.