Комусь вигідно ділити країну і “закривати” саме захід України, – Руслан Марцінків “червону зону” у Франківську

В мережі Фейсбук свою позицію щодо цього виклав міський голова Руслан Марцінків:

Сьогодні громада зібралася перед облдержадміністрацією щодо включення нашого міста в так звану “червону” зону та проти впровадження необдуманих жорстких заборон.

Я також підтримую громаду. Вірус є, є хворі – і це факт. Але оці своєрідні зонування суперечать здоровому глузду і ґрунтуються не на достовірних фактах.
Адже судять щодо заповненості наших лікарень. Але є незаперечний факт. Наші лікарні приймають пацієнтів з області, з районів. А це впливає на заповненість.
Вочевидь, комусь вигідно ділити країну і “закривати” саме Західну Україну: Франківськ, Чернівці, міста Львівської області.

Окрім того, вже Конституційний Суд ухвалив рішення щодо неправомірності дії деяких пунктів Постанови Кабміну як таких, що суперечать Конституції.

Тому:
1) міська рада вимагатиме у судовому порядку скасування дії Постанови.

2) транспорт працює у звичному режимі за звичними маршрутами з дотриманням маскового режиму в умовах спецперевезень. Тобто майте при собі посвідчення чи довідку.

3) ми готові до 1 вересня, школи та садочки готові. Адже це Конституційне право – право на навчання наших дітей! Тому у зв’язку із цим рішенням уряду, ми вводимо канікули для дітей на 2 тижні. Не дистанційне навчання, а саме канікули. Сподіваюся, що уряд надалі керуватиметься здоровим глуздом і наші діти матимуть змогу вчитися нормально.

Ну і наостанок, сподіваюся, що наші правоохоронні органи будуть з народом, а не проти народу. Що в нас не повториться прецеденти, як в інших містах.

І дякую громаді за те, що прийшли відстоювати свої Конституційні права!
І сьогодні тут – вільний мікрофон, де кожен має право на свою думку. Адже важливо те, щоб холодним розумом відстояти наші права – спільно і єдино!

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Як повідомляли Версії, сьогодні в Івано-Франківську відбувся мітинг проти внесення міста до “червоної зони” та запровадження жорстких карантинних обмежень.