Колишня “слуга” Скороход заявила, що при Богдану був “безпрєдєл”

Богдан: Портнов - мій друг, 80% діючого політикуму – мої колишні клієнти

Про це розповіла Анна Скороход в програмі “Рандеву” з Яніною Соколовою, пишуть Версії .

“Я сподіваюсь, що при ньому (при Єрмаку – УП) не буде такого тиску і такого “безпрєдєла”, який був при Богдані.

Я не вважаю нормальним, щоб депутатів викликали “на килим” і розповідали, що вони не так голосують або як вони мають голосувати”, – заявила Анна Скороход.

Окрім того, додала депутатка, Богдан чинив особистий тиск на неї та її родину. З якою метою він це робив вона не розуміє.

До нового очільника ОПУ Єрмака Скороход ставиться більш прихильно. Хоча і стверджує, що не може “нічого сказати поганого чи хорошого, бо ми всі бачимо, що він вів політику зовнішню зі сторони президента”.

Саме чинний керівник Офісу проводив співбесіду із Скороход перед тим, як вона стала кандидатом від “Слуги народу” на парламентських виборах.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

The post Колишня “слуга” Скороход заявила, що при Богдану був “безпрєдєл” appeared first on VERSII.IF.UA | новини ONLINE | ВІДЕО.

Виключена із фракції “Слуга народу” нардепка Анна Скороход вважає, що викликати депутатів на “килим”, чим займався колишній керівник Офісу президента Андрій Богдан, не нормально. 

The post Колишня “слуга” Скороход заявила, що при Богдану був “безпрєдєл” appeared first on VERSII.IF.UA | новини ONLINE | ВІДЕО.