«Коли не загортаєш у папірці»: франківську акторку та блогерку Fiinkу блокують у соцмережах

Франківська акторка та блогерка Ірина Вихованець, відома під псевдонімом Fiinka, розповіла WestNews про те, що окремі її відео заблокували у TikTok та Instagram.

Так, під блокування через скарги користувачів потрапили відео у TikTok, де Ірина розповідає про вступ в дію окремих норм закону про державну мову.

«В TikTok та Instagram заблокували нарізки з відео на «Ліжник.TV», де я говорю про закон про мову. Я сказала прямим текстом – не говоріть російською, говоріть українською, бо всіх то вже дістало. Я просто прямо це назвала. А прямо, виявляється, не можна, все треба загортати у папірці, обходити стороною з тими москалями», – розповіла WestNews Ірина Вихованець.

Проте, на платформі YouTube повний випуск «Ліжник.TV» із заблокованим у інших соцмережах фрагментом наразі доступний.

Окрім того, заблокованим через скарги користувачів виявилось відео, де блогерка розповідає про російський реп. До слова, воно зібрало понад 28 тисяч вподобань.

«І про москальський реп так само заблокували. Я навіть думаю, що то «вкурвило» когось із наших. Бо у нас всюди-всюди лунає той москальський реп. Де хочеш його можна почути. Вони знервувались, певно. Думають, я ж то слухаю, гарна музика, та й поскаржились», – додає Ірина Вихованець.

Цей випуск також поки доступний тільки у YouTube

Обидва цих відео набрали багато коментарів та відгуків, а також десятки тисяч вподобань. У них блогерка коротко і доступно пояснює, чому не варто слухати російську музику, адже багато підлітків та молодих людей цього не розуміють.

Ірина Вихованець каже, що зі скаргами на свої відео у TikTok та Instagram працює, періодично їх знову відкривають. Але скаржаться систематично, тож відео знову потрапляють під блокування. Дивіться і поширюйте, поки не заблокували.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Ремонти, або на сто грам на каву”: Fiinka презентувала новий випуск “Ліжник ТВ”

Публікація «Коли не загортаєш у папірці»: франківську акторку та блогерку Fiinkу блокують у соцмережах запозичена із ресурсу WestNews.

Франківська акторка та блогерка Ірина Вихованець, відома під псевдонімом Fiinka, розповіла WestNews про те, що окремі її відео заблокували у TikTok та Instagram. Так, під блокування через скарги користувачів потрапили відео у TikTok, де Ірина розповідає про вступ в дію окремих норм закону про державну мову. «В TikTok та Instagram заблокували нарізки з відео на «Ліжник.TV», де я говорю про закон про мову. Я сказала прямим текстом – не говоріть російською, говоріть українською, бо всіх то вже дістало. Я просто прямо це назвала. А прямо, виявляється, не можна, все треба загортати у папірці, обходити стороною з тими москалями», – розповіла WestNews Ірина Вихованець. Проте, на платформі YouTube повний випуск «Ліжник.TV» із заблокованим у інших соцмережах фрагментом наразі доступний. Окрім того, […]

Публікація «Коли не загортаєш у папірці»: франківську акторку та блогерку Fiinkу блокують у соцмережах запозичена із ресурсу WestNews.