Коломийських бандитів, які вимагали у підлітка гроші, взяли під варту

У Коломиї прокуратура зайнялася бандитами, які вимагали у підлітка гроші.

Нагадаємо, поліцейські затримали у Коломиї  трьох осіб за те, що вимагали у 17-річного коломиянина 300 доларів США за непоширення відео, яке з негативної сторони показало б хлопця в соціальних мережах.

Вони застосовували  фізичну  силу  та  погрожували йому  фізичною  розправою.

Наразі всім трьом зловмисникам повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 189 («Вимагання») КК України, та, за клопотанням прокуратури, обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.

The post Коломийських бандитів, які вимагали у підлітка гроші, взяли під варту appeared first on Галицький Кореспондент.

У Коломиї прокуратура зайнялася бандитами, які вимагали у підлітка гроші. Нагадаємо, поліцейські затримали у Коломиї  трьох осіб за те, що вимагали у 17-річного коломиянина 300 доларів США за непоширення відео, яке з негативної сторони показало б хлопця в соціальних мережах. Вони застосовували  фізичну  силу  та  погрожували йому  фізичною  розправою. Наразі всім трьом зловмисникам повідомили про підозру у

The post Коломийських бандитів, які вимагали у підлітка гроші, взяли під варту appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: