Коломияни розробили незвичний проєкт «Нова бібліотека». ВІДЕО

У Коломиї відкрили незвичайну книгозбірню назва якої «Нова бібліотека», пише WestNews.     

Розробив проєкт коломиянин Остап Чабан, за підтримки своєї команди. А разом їх шестеро, віком 17-18 років. Самі ж студенти активісти, які хочуть вчитися та розвиватися.

Тут пропонують книги нового ґатунку. Вони організували для відвідувачів не просто читальню, а цілий простір.

“Книги нового ґатунку, це в першу чергу, які користуються попитом. Тобто це книги жанрів: психологія, бізнес, і закінчуючи художньою. Але в першу чергу – це книги, які читають люди, ті, які справді їм цікаві, бо вони їм допомагають. А не просто припадать пилом на полицях”, – каже співзасновник проєкту Остап Чабан.

Але є одна особливість – за це доведеться заплатити, щоправда, сума символічна, кажуть хлопці, як за горнятко кави.

На відкритті закладу перетинали традиційну стрічку.

Більше у відео НТК:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гроші на благодійність: переможець “Голосу країни” з Прикарпаття продасть виграну квартиру. ВІДЕО

Публікація Коломияни розробили незвичний проєкт «Нова бібліотека». ВІДЕО запозичена із ресурсу WestNews.

У Коломиї відкрили незвичайну книгозбірню назва якої «Нова бібліотека», пише WestNews.      Розробив проєкт коломиянин Остап Чабан, за підтримки своєї команди. А разом їх шестеро, віком 17-18 років. Самі ж студенти активісти, які хочуть вчитися та розвиватися. Тут пропонують книги нового ґатунку. Вони організували для відвідувачів не просто читальню, а цілий простір. “Книги нового ґатунку, це в першу чергу, які користуються попитом. Тобто це книги жанрів: психологія, бізнес, і закінчуючи художньою. Але в першу чергу – це книги, які читають люди, ті, які справді їм цікаві, бо вони їм допомагають. А не просто припадать пилом на полицях”, – каже співзасновник проєкту Остап Чабан. Але є одна особливість – за це доведеться заплатити, щоправда, сума символічна, кажуть хлопці, як за горнятко кави. […]

Публікація Коломияни розробили незвичний проєкт «Нова бібліотека». ВІДЕО запозичена із ресурсу WestNews.