Колишній інспектор Коломийського відділу ДСНС за корупцію заплатить 42 тисячі гривень штрафу

Суд покарав за зловживання впливом інспектора Коломийського міськрайонного відділу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 6 жовтня.

У 2020 році до інспектора звернувся підприємець, який хотів оформити дозвіл на роздрібну торгівлю пальним. Для цього була потрібна декларації відповідності точки продажу вимогам законодавства з питань пожежної безпеки.

За вказівкою інспектора підприємець зібрав усі необхідні документи. Обвинувачений, переглянувши документи та, переконавшись, що вони є достатніми для формування та затвердження декларації, заявив, що бажає отримати 400 доларів і за цю винагороду особисто посприяє у затвердженні дозволу посадовцями у сфері пожежної безпеки.

Підприємець, побоюючись, що самостійно не зможе оформити необхідні документи, а також остерігаючись перевірок у майбутньому погодився дати гроші. Але водночас, розуміючи незаконність таких вимог, чоловік звернувся у правоохоронні органи і діяв під їх контролем.

Інспектора після викриття на гарячому звільнили з роботи. У судовому засіданні він визнав вину, щиро розкаявся та просив його суворо не карати.

Читайте також: франківець намагався викрасти дороге віскі з магазину

The post Колишній інспектор Коломийського відділу ДСНС за корупцію заплатить 42 тисячі гривень штрафу appeared first on Галицький Кореспондент.

Суд покарав за зловживання впливом інспектора Коломийського міськрайонного відділу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області. Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 6 жовтня. У 2020 році до інспектора звернувся підприємець, який хотів оформити дозвіл на роздрібну торгівлю пальним. Для цього була потрібна декларації відповідності точки продажу

The post Колишній інспектор Коломийського відділу ДСНС за корупцію заплатить 42 тисячі гривень штрафу appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: