Клон Apple AirPods Max за 10 доларів з’явився в магазинах

У Китаї в продаж надійшов клон гарнітури Apple AirPods Max, який називається P9 і зовні це копія повністю бездротових накладних навушників компанії з Купертіно. 

Нагадаємо, Apple випустила свої перші накладні бездротові навушники ще в грудні, вони пропонуються за ціною 549 доларів в США. Однак дана версія пропонується всього за 10 доларів в Китаї.

Корпус повністю виконаний з пластика, при цьому амбушюри не покриті сіткою, як у оригінальній гарнітури, а являють собою типові м’які подушечки. Збоку є чотири кнопки для управління мультимедіа. Також варто відзначити, що у клона немає цифрової коронки, як у оригінальних AirPods Max.

На коробці йдеться про 50-мм динаміки, підтримки HiFi, аудіо високої якості, аудиокодека AAC, однак користувачі пишуть, що якість звуку є не дуже хорошою. Втім, воно цілком непогане для 10 доларів.

Запис Клон Apple AirPods Max за 10 доларів з’явився в магазинах спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

У Китаї в продаж надійшов клон гарнітури Apple AirPods Max, який називається P9 і зовні це копія повністю бездротових накладних навушників компанії з Купертіно.  Нагадаємо, Apple випустила свої перші накладні бездротові навушники ще в грудні, вони пропонуються за ціною 549 доларів в США. Однак дана версія пропонується всього за 10 доларів в Китаї. Корпус повністю виконаний […]

Запис Клон Apple AirPods Max за 10 доларів з’явився в магазинах спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.