Клієнтам ПриватБанку та Монобанку слід перейти на контрактний мобільний зв’язок — нардеп

Українців мають намір зобов’язати перейти на контрактне обслуговування мобільного номера, якщо він прив’язаний до банківської картки. Така законодавча ініціатива наразі розробляється депутатами із партії «Слуга народу». За словами Олександра Федієнка, відповідна постанова сприяла б «підвищенню захисту банківських рахунків українців від зловмисників».

«Припустимо, громадянин має банківську картку, прив’язану до конкретного телефонного номера. Шахрай робить певні маніпуляції з цією карткою, використовуючи номер її мобільного власника. Потерпілий звертається за допомогою до кіберполіції, а кіберполіція у свою чергу пов’язується із стільниковим оператором. Але якщо номер не є контрактним, оператор не зможе нічим допомогти міліціонерам. Адже номер насправді нічийний», – зазначив нардеп.

Така ініціатива захистила б користувачів насамперед від шахрайських дій, пов’язаних із використанням прийомів соціальної інженерії, з якими на сьогоднішній день правоохоронці зустрічаються дедалі частіше.

У зв’язку з цим Федієнко вважає за доцільне реєструвати номер мобільного телефону, який використовується для фінансових операцій або при отриманні цифрового підпису, на паспортні дані громадянина.

Запис Клієнтам ПриватБанку та Монобанку слід перейти на контрактний мобільний зв’язок — нардеп спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Українців мають намір зобов’язати перейти на контрактне обслуговування мобільного номера, якщо він прив’язаний до банківської картки. Така законодавча ініціатива наразі розробляється депутатами із партії «Слуга народу». За словами Олександра Федієнка, відповідна постанова сприяла б «підвищенню захисту банківських рахунків українців від зловмисників». «Припустимо, громадянин має банківську картку, прив’язану до конкретного телефонного номера. Шахрай робить певні маніпуляції з цією карткою, […]

Запис Клієнтам ПриватБанку та Монобанку слід перейти на контрактний мобільний зв’язок — нардеп спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.