Кіно, що вражає: іванофранківці мають можливість першими побачити фільм “Заборонений”

Сьогодні, 27 серпня, івано-франківські кіномани мають можливість переглянути допрем’єрний показ фільму “Заборонений” про життя національного героя, поета і дисидента – Василя Стуса.

Франківськ має за честь бачити допрем’єрний показ фільму “Заборонений”…Дійсно сильне кіно, справжнє, українське. Таких фільмів потрібно якомога більше! Історія епохи, нації крізь історію однієї людини,  – пише Руслан Марцінків  на своїй сторінці у Фейсбуці.

Мер Франківська подякував авторам, акторам, знімальній групі за таку стрічку. Відзначив, що різні неприємні факти супроводжували зйомки, позаяк серед нас є вороги нації і це означає, що вороги нації ще серед нас і доволі комфортно себе почувають.

Знаю, якими переповненими бувають кінозали, коли виходить черговий голлівудський блокбастер. Я дуже прошу: не пожаліти грошей і неодмінно прийти на “Забороненого” з 5 вересня, коли стрічка вийде в прокат. І обов’язково візьміть дітей, які вже достатньо дорослі, аби проаналізувати події фільму, – звернувся з проханням Руслан Романович.

Трейлер фільму:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ще один “заслужений”: професору Ярославові Билиці присвоєно звання “Заслужений працівник освіти України”

 

Публікація Кіно, що вражає: іванофранківці мають можливість першими побачити фільм “Заборонений” запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.

Сьогодні, 27 серпня, івано-франківські кіномани мають можливість переглянути допрем’єрний показ фільму “Заборонений” про життя національного героя, поета і дисидента – Василя Стуса. Франківськ має за честь бачити допрем’єрний показ фільму “Заборонений”…Дійсно сильне кіно, справжнє, українське. Таких фільмів потрібно якомога більше! Історія епохи, нації крізь історію однієї людини,  – пише Руслан Марцінків  на своїй сторінці у […]

Публікація Кіно, що вражає: іванофранківці мають можливість першими побачити фільм “Заборонений” запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.