Калушанин намагався незаконно ввезти в Україну ручки із мікрокамерою

Вночі першого вересня на митному посту «Лужанка» Закарпатської митниці Держмитслужби припинено незаконну спробу ввезення в Україну прихованого від митного контролю товарів подвійного призначення, а саме – засоби негласного отримання інформації, які обмежені для переміщення.

Повертаючись через українсько-угорський кордон на легковому автомобілі марки «MERCEDES BENZ» моделі «SPRINTER», 37-річний українець в зоні митного контролю обрав «зелений коридор», тим самим декларуючи, що нічого прихованого або забороненого не переміщує.

Та, за попередньою інформацію від правоохоронців УСБУ в Закарпатській області у даному транспортному засобі можливе незаконне ввезення підозрілого товару. Відтак, мікроавтобус переведено із “зеленого коридору” в червоний для проведення митного огляду спільно з працівниками ДПСУ.

У результаті поглибленого огляду багажного відсіку автомобіля серед особистих речей водія виявлено дві коробки з 15 предметами, схожих на кулькові ручки з вмонтованою на них мікрокамерою та USB-роз’ємом в окремій коробці кожна, різних моделей, а саме: Business Portable Recorder 6 (4 шт), Digital Video Recorder (4 шт), Business Portable Recorder 5 ( 1 шт) та – gg#578 (6 шт).

Тож, у діях жителя Калуша вбачаються ознаки ст. 201 ККУ. Наразі митниця направила повідомлення у правоохоронний орган для належного реагування. Предмети правопорушення вилучені до з’ясування всіх обставин.

Публікація Калушанин намагався незаконно ввезти в Україну ручки із мікрокамерою запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.

Вночі першого вересня на митному посту «Лужанка» Закарпатської митниці Держмитслужби припинено незаконну спробу ввезення в Україну прихованого від митного контролю товарів подвійного призначення, а саме – засоби негласного отримання інформації, які обмежені для переміщення. Повертаючись через українсько-угорський кордон на легковому автомобілі марки «MERCEDES BENZ» моделі «SPRINTER», 37-річний українець в зоні митного контролю обрав «зелений коридор», […]

Публікація Калушанин намагався незаконно ввезти в Україну ручки із мікрокамерою запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.