Калушанина засудили за вирощування марихуани

Калуський міськрайонний суд виніс вирок у справі про незаконне вирощування наркотичних рослин.

Як стало відомо в ході справи, калушанин по місцю свого проживання, на балконі посіяв і вирощував у пластмасових горщиках для власних потреб рослини роду Коноплі (Cannabis).

“Протягом березня-вересня 2021 він одноособово доглядав за посівами та сходами шляхом догляду за ними, з метою доведення їх до стадії дозрівання”, – йдеться у матеріалах справи.

13 вересня в ході проведення санкціонованого обшуку за місцем проживання чоловіка поліцейські виявили та вилучили 11 (одинадцять) рослин, які згідно висновку експерта від 23.09.2021 є нарковмісними рослинами роду Коноплі (Cannabis). Також у нього виявили і наркотичний засіб, обіг якого заборонено – екстракт канабісу в кількості 0,1855 та 0,3787 грама.

21 жовтня 2021 року суд виніс вирок у цій справі. Підозрюваного, який визнав свою вину, визнали винним у вирощуванні та вживанні марихуани. Йому присудили покарання у вигляді штрафу в 17 000 гривень.

До теми: На Прикарпатті засудили чоловіка, який двічі намагався спалити будинок сусіда

The post Калушанина засудили за вирощування марихуани appeared first on Галицький Кореспондент.

Калуський міськрайонний суд виніс вирок у справі про незаконне вирощування наркотичних рослин. Як стало відомо в ході справи, калушанин по місцю свого проживання, на балконі посіяв і вирощував у пластмасових горщиках для власних потреб рослини роду Коноплі (Cannabis). “Протягом березня-вересня 2021 він одноособово доглядав за посівами та сходами шляхом догляду за ними, з метою доведення

The post Калушанина засудили за вирощування марихуани appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: